Ahoj,

chtěl jsem Vás touto cestou oslovit, pokud budete mít zítra, 5.5.09 cestu do Prahy, podpořte legendární hudební klub Rock Café.

Nemusíte však  jezdit do Prahy a přesto můžete vyjádřit svoji podporu podepsáním oficiální petice. Petici bude možno podepsat 4.května/ pondělí a 5. května/úterý vždy od 17:00 do 18:00 symbolicky v Café Baru /Česká Lípa/ (nonstop nad prodejnou Alcompu, kousek od náměstí).

Tam budu sedět já a budu mít notebook označený samolepkou Rock Café.

rockcafe

„Zachraňte Rock Café aneb pražské květnové rockvstání!“ úterý / 5. 5. / 2009 v 18.00 sraz před Rock Café, Národní 20, Praha 1 Osud Rock Café záleží na Vás. Transparenty, šeříky i jiné květiny vítány!

Aktivní účast přislíbili:

Členové kapel DIVOKEJ BILL, VYPSANÁ FIXA, BLUE EFFECT, CHINASKI, STO ZVÍŘAT, IMODIUM, RADIO$TARS, PLEXIS, TIMUDEJ, FAKE TAPES, THE SLOTS, dále PAVEL ANDĚL, ZDENĚK SUCHÝ, IGOR BLAŽEVIČ (ředitel festivalu o lidských právech Jeden svět), KATEŘINA JANEČKOVÁ, TOMÁŠ KREJČÍŘ a další …

Jak už je jistě známo, od 15. 4. 2009 se v klubu Rock Café na základě rozhodnutí MČP 1 nekonají žádné hudební produkce!

Údajně se na posledním zasedání Zastupitelstva MČP 1 rozhodlo, že Rock Café smí pokračovat v hudebních produkcích za dodržení podmínky nepřekročení akustického tlaku 95 decibel! Což ve skutečnosti znamená pro jistotu nepřekročit 90 decibel. Jejich rozhodnutí je stejně absurdní, jako chtít si uvařit dobrou kávu a zalít ji vlažnou vodou. Kapelu hrající na 90 decibel už ve třetině sálu prostě nebude slyšet, navíc kapely ochotné hrát za takto omezených podmínek prostě nejsou! Komu není aktuální situace klubu Rock Café lhostejná a nesouhlasí se zánikem další hudební scény, ať dorazí na nenásilný happening s názvem„Zachraňte Rock Café aneb pražské květnové rockvstání!“