Je to tak, letošní klubová sezóna resuscitovaného klubu Progres skončila. Rozloučení, v podobé koncertu Skupin Joe Purple a CzechOut, bylo opravdu důstojné.

Jediné, co nás ještě čeká, a na čem pracujeme skoro půl roku, je hudební festival Všudybud. Festival je vždy tak trochu sázka do loterie, ale i s tímto rizikem do toho jdeme, resp. jsme Jirku Gottliebera ukecali.

Takovou pre-party bude akce Všezvěd 09,  kterou bychom chtěli do budoucna pojmout jako takové regionální kolo soutěže o účast kapely na Všudybudu. Samozřejmě o tom budete rozhodovat vy, kamarádi kapely, návštěvníci  a příznivci hudby. Na akci vystoupí českolipský B.B.Band a písečtí Art Factory.

Všudybud stejné jako Progres má také nový prostor a tím je prostranství za KD Crystal, klášterní zahrada. A co si od nového prostoru slibujeme? Lepší dostupnost, do Dubice to bylo daleko. Přilákání většího počtu náhodně okolojdoucích, rybáři v Dubici se na nás koukali spíš skrz prsty. Lepší technické zázemí. Více unikátních prostor, amfiteátr, bývalý klub Autonomia a s tím i více scén. Parkování na bezplatném parkovišti. Restaurace s vařeným jídlem přímo v areálu festivalu. Kamenné WC přímo v areálu-festival bez TOIek. A hlavně možnost schovat  před deštěm celý festival do KD Crystal!!!

A co nás/vás čeká do nové sezóny? Přes léto se bude klub upravovat, takže s novou sezónou bude i trochu jiný interiér. Co se programu týče, tak jediné, co vám prozradíme, je pokračování cyklu Němá Lípa.