Letos v bývalém Rokáči ve Staré Lípě.

APATHEIA
————
Spřátelená kapela The Roads. Jediná nevystoupila na letošním Všudybudu kvůli promáčené druhé scéně, a to chlapci přijeli až z Havířova. V únoru 2011 chystají u X production nové album, což by je mělo nakopnout ještě výš. Tak snad jsme je podchytili dřív, než budou stát miliony. Rock’n’roll, pop, rock, parádní jízda.

LOS CHUPEROS
——————-
Tahle partička, která už dlouhou dobu v České Lípě nehrála, nemůže na párty v bývalém Rokáči chybět. Frontmanem Los Chuperos je totiž samotný Otec zakladatel bývalého Clubu 2000 Pavel Gnip. Nechme tak zaznít Rokáčem jejich rytmy ska a regé. Hafananana. Uvidíme, třeba se Pavel rozpláče.

V TUNELU?
————-
Členové The Roads Ondřej a Šimon zavolali jednomu z prapůvodních kytaristů Obří broskve Martinovi a bývalém bubeníkovi The Roads Jakubovi: „Hele, ten Tunel nám šlapal, co? Co kdybychom u Losáka natočili CD a dali to ve volnym čase zase dohromady. Pokřtíme to na Všudybudu, vždyť jsme v Rokáči odehráli první koncert. Stále hrajem moderní hudbu, zpíváme česky a když přijde i Kožich, lidi budou tančit.“ A je to tu! Funky, rock, pop, masakr!