Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someonePrint this page

roads_akropolis

The Roads

Vzpomínáte si na koncert projektu s tajemným názvem the roads ještě ve starém prostoru Progresu u Matyáše na zahradě…? Tajemný angličan Ray a jádro kapely „v tunelu?“ s novým projektem zahrálo tuším 3 písně a přesto jednu opakovali jako přídavek . Od té doby urazila tahle kapela dlouho, ale přímou cestu.  Za vším stojí hlavně jejich odhodlání a to, že je muzika nejen opravdu baví, ale také živí. Ostatně to se dá říci i o Niceland-ovi.


niceland

Niceland

NNiceland je jeden i kapela. Původně projekt jednoho muže – Michala Motyčky se rozkošatěl  v úspěšnou kapelu sbirající ocenění, kde se dalo. Když jsem se byl nedávno podívat na Nicelandovi v Rock Café, které stále probíhá rekonstrukcí :(, tak mne to celkem překvapilo. Mladé obecenstvo, v níž převažovaly, a teď použiji to slovo, které je jako nálepka, EMO holčičky, odzpívávalo Nicelandovi texty, hmmm. Mne  na tom koncertu velmi potěšil, když nakonec zdařile vystřihl píseň Exit Music od Radiohead…. klobouk dolů a palec nahoru.


zito

Žito

Pokud chcete lokální tahák, tak „žiťáky“ -tak by mohla klidně vypadat věta leckterého promotéra na českolipsku. Klidně si dovolím napsat-  „Žito – pop-rock, za který se Mimoň nemusí stydět!“ a myslím to opravdu upřímně.

Tři kapely na které stojí za to přijít, prostě večírek, v Progresu, jak má být.


31.10. The Roads, Niceland, Žito

19:00

Hudební večírek, jak má být. The Roads v rámci svého turné nevynechají klub Progres.
| Facebook událost | ical | 100/ 90 Kč
0
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someonePrint this page