THE ROADS jsou českou kapelou s britským zpěvákem, která se dala dohromady koncem roku 2006. Když měli dost čekání na to „až si jich někdo všimne“, vydali v březnu 2009 svou debutovou desku a odstěhovali se do německého Berlína. Společně bydlí ve čtyřpokojovém bytě ve Friedrichshainu a plní si sen všech rock’n’rollových kapel světa – živí se jen a jen svou vlastní hudbou! Kromě berlínských klubů (mj. Sage, Café Zapata, Wild At Heart) vystupují často i v České republice. Kapela hraje s obrovským nasazením a není divu, že zvláště v menších klubech se vystoupení často zvrhnou v jednu velkou párty, kdy publikum tančí na stolech, na baru i na pódiu spolu s kapelou!

Koncem roku 2009 THE ROADS vyhráli prestižní soutěž RGM Live Space. Ta jim zabezpečila spolupráci s renomovaným vydavatelstvím RGM, u něhož vydali v březnu roku 2010 druhou desku The Witness. Kmotrem desky se stal Pavel Anděl.

Almost Done http://bandzone.cz/almostdone