Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Náš fotograf Štěpán je zas o nějaký ten pátek starší a tímto vám na vědomost dává že dne 19.5. to chce řádně zapít a to v Music baru Cascada, kde mu k tanci a poslechu mu zahrají:

THE GANGNAILS
http://bandzone.cz/thegangnails
vznikli na přelomu roku 2000 a 2001, založeni rytmickou sekcí právě rozpadlé rockabilly kapely CRAZY WHEELS Matějem a Ferencem, doplněna o neokoukané tváře v podobě zpěváka Adama a kytaristy Krustyho. Stylově kapela od počátků mixuje prvky klasického punku, rockabilly a živelnost původního rock’n’rollu, ve svůj vlastní hudební koktejl.

Kapela intenzivně koncertuje jak v Česku, tak i v zahraničí. V závěru roku 2007 odchází původní bubeník a krátce na to i druhý kytarista. Na post bubeníka nastupuje Martin / ex člen kapel Zelení kanibalové, Stepson, Clean Slate, Die Outsiders, Underfire a dalších/ a sestava se redukuje na čtveřici. V nové podobě se kapela vrací na podia na jaře 2008, kdy za průběžného koncertování, pozvolna vzniká materiál na třetí řadové album. Po zúžení výběru nápadů z toho co se nahromadilo za posledních několik let, začíná kapela konečně nahrávat v únoru 2011 ve svém oblíbeném Professional Sound Studiu za dohledu Pavla „Kuře“ Hejče. Čtrnácti songová deska „Bullets in the Underground“ vychází v CD podobě v červnu 2011, vinyl následuje s nepatrným zpožděním. Obojí opět ve vlastní režii kapely na GANGNAILS RECORDS. Album reflektuje současný sound kapely ve kterém se mísí jak punk s rockabilly, tak i odkazy na garáž rock a surf se špetkou new wave.

SUPPORT:

The Rumones
http://bandzone.cz/therumones

http://www.myspace.com/rumones

Pupíček
http://bandzone.cz/pupicek

Na koncertu bude probíhat soutěž o lístky na festival Všudybud 2012 / 9.6. 2012, http://www.vsudybud.cz

Vlezné 100 Kč.

0
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someonePrint this page