Ahoj kamarádi,

jistě se vám stalo, že jste kolikrát zalitovali, že nemáte na akci foťák a byly to právě ty chvilky k zapamatování. Takových akcí v Progresu byla spousta a dost z nich už budou navždy zapsána jen v našich myslích.

Tímto vás vyzíváme, podělte se o vaše zážitky přímo z klubu nebo z jiné akce Progresu. Pošlete nám link na Vaši fotogalerii či nám fotky přímo pošlete  na klub.progres(uzenac)seznam.cz nebo pokud toho bude víc, tak napříkad přes uschovna.cz. Linky můžete přidávat i do komentářů pod článek.

Za každou fotografii i z "dřevních" dob budeme velmi rádi.

Děkujeme, kamarádi.

Klub Progres si vyhrazuje právo na neuveřejnění všech došlých fotografií či odkazů. Fotografie budou použity pouze pro účely klubu. U každé fotografie bude zveřejněn autor. Pokud neuvede nick či jméno, bude uveřejněn dle části emailové adresy před @. Zasilatel souhlasí s úpravou fotek pro účely klubu Progres.