Pomozte nám vybavit klub stabilním hudebním aparátem pro menší akce! Stávající zapůjčovaná aparatura dosluhuje a tak potřebujeme vaší pomoc.

Jsme občanské sdružení, které provozuje klubový prostor v České Lípě. Klub je provozován neziskovou organizací, občanským sdružením Filozofický klub Progres o.s. (www.klubprogres.cz). Stojí čistě na nekomerčních základech podpořených dobrovolnickou prací členů sdružení a jeho přátel.

Naším mottem je: „Pomáhat začínajícím umělcům, rozšiřovat kulturní rozhled návštěvníků, nabídnout možnost alternativního využití volného času v nekuřáckém klubovém prostředí s technickým zázemím pro hudbu, divadlo, projekce, workshopy.“

Klub nabízí v sezóně každou sobotu hudební koncert, divadelní či filmové představení, videoprojekci či workshop.

Naším cílem je nákup stálé hudební aparatury, která by nám pomohla snížit náklady a čas na organizování menších akcí, při kterých není potřeba větší aparatury.

Vybrané prostředky použijeme na nákup reproduktorů, kabeláže, zesilovačů, mixažního pultu a mikrofónů.

Co se stane s mými penězi, když nebude projekt úspěšný?

Pokud projekt nenasbírá dostatek prostředků, dostanete svoje peníze zpět na účet, ze kterého jste je odeslali. Žádné poplatky Vám server nakopni.me nestrhne.

Můžu na nakopni.me investovat anonymně?

Můžete si vybrat jakoukoliv přezdívku, pod kterou jste vidět na stránkách Nakopni.Mě. Vaše pravé jméno a příjmení jsou sice povinné údaje při registraci, ale na stránkách nejsou veřejně vidět.

Bude výše mé investice vidět na stránkách nakopni.me?

Ne. U každého projektu je vidět pouze součet všech investic, jednotlivé investice nejsou zveřejňovány.

Když investuji do projektu, jaké informace dostane zakladatel projektu?

Zakladatel projektu uvidí Vaši přezdívku, výši investice a odměnu, kterou jste si vybral. Teprve až když je projekt úspěšně profinancován, dostane zadavatel projektu i Vaše celé jméno a emailovou adresu.

Dostanu upozornění, když bude projekt, do kterého jsem investoval, ukončen?

Ano, dostanete email v obou případech, i když bude projekt úspěšně profinancován nebo nebude.