p1_old_chairKlub Progres by rád pro nadcházející sezóny vyřešil zásadní problém při organizování akcí na sezení. Komplikací byl vždy přesun zapůjčených židlí. Tomuto bychom se rádi v nadcházející sezóně vyhnuli.

Klub Progres proto vyhlašuje mini sbírku: „Židle pro tebe!“

Pokud máte doma, či kdekoli jinde dřevěnou židli (židle), které již u vás nemají uplatnění, bereme je.

Stačí se ozvat na e-mail – gottak(zavinac)seznam.cz a my Vás rádi židle zbavíme.

Hodně nám tím pomůžete. Rádi bychom získali židle v minimálním počtu 50, což není malý počet, a proto i vaše pomoc je nám platná.

Děkujeme.