ropucha_okurky

Pro ilustraci text Ropuchy písně Punk´s not dead a úryvek z bia na stránkách KPS.

Ropucha

českolipská punková škola

Óóóóó ó ó ó ó ó ó ó Punk´s not dead!
Neumíme zpívat, ani na nic hrát,
můžete se dívat, je to na nás znát.
Jdem však s vámi proti, máme srdce punkový,
nenávist a rasismus, žádný takový.

Óóóóó ó ó ó ó ó ó ó Punk´s not dead!
Co tady takhle postáváš a na pankáče nadáváš,
nevíš nic o naší kultůře, myslíš že patříme za mříže.
Že na hlavě dlouhý číro mám, hned se ti nákej divnej zdám,
máme společný předky opici, jenže já jiný myšlení v palici.

punk´s not dead ignoranti,
punk´s not dead simulanti,
punk´s not dead zasranej nácku,
punk´s not dead dostaneš facku.

Kohout plaší smrt

liberecká legenda

kohout

Pro slávu uděláme cokoliv, kromě natáčení videoklipu s obnaženým přirozením. Naše texty v zakódované podobě kritizují naprosto nepřípustný systém hlavních a vedlejších chodeb v mraveništích, pravidla rozdělování sociálních dávek v kmeni Ngobotumi sídlícím na pravém břehu Konga a mimo dalších věcných témat také často kritizovanou délku kopulace srnce vzhledem k uspokojení srny. V hudbě používáme stylově obehraná klišé společně s apatickou vizáží na pódiu. Naše politická orientace se liší u každého z nás podle uložení penisu v nohavici kalhot. Ještě bych dodal nějaké plány do budoucna, ale žádná není.