Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Farní charita Česká Lípa pořádá DEN CHARITY již po třetí. Je to svátek, který se slaví na mnoha místech naší republiky k uctění sv. Vincence z Pauly, patrona charitních zařízení. Svátek vyhlásila v roce 2008 Česká biskupská konference na den 27. září. A právě kolem tohoto data se Dny Charity konají.

den_charity_24_9_2010

Při této příležitosti Farní charita Česká Lípa oslaví 10. výročí své práce ve prospěch potřebných. A protože je co slavit, rozhodli jsme se připravit celou akci jinak, než tomu bylo doposud. Ve spolupráci s Reklamní agenturou DEUS Česká Lípa, Občanským sdružením Filosofický klub Progres a CD PRESTO Česká Lípa, jsme se pro Vás, naše hosty, snažili vytvořit zajímavý program.

Prostřednictvím videoprojekce Vás provedeme svou desetiletou činností, zahrají nám českolipské kapely NVHÚ Mára a Křoví, Proti proudu 30, CzechOut, zazpívá Pěvecké trio Občanského sdružení MBHB . Hostem večera bude zpěvačka Lenka Dusilová. Slovem bude provázet Petr Němec.

Oslava 10. výročí Farní charity Česká Lípa, v rámci akce Den Charity, se uskuteční v pátek 24. září 2010 od 17.00 hodin v Jiráskově divadle v České Lípě. VSTUP ZDARMA !

Touto akcí bychom rádi seznámili širokou veřejnost s činností Farní charity a zároveň poděkovali všem našim přátelům, partnerům a sponzorům za jejich dosavadní pomoc a přízeň.

KDY: 24. září · 17:00 – 23:30 – Jiráskovo divadlo, Česká Lípa

Za Farní charitu Česká Lípa

Zdeňka Čermáková

Převzato z http://www.i-noviny.cz/ostatni-kultura/farni-charita-zve-na-oslavu-sveho-desateho-vyroci

0
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someonePrint this page