Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Xindl X s kapelou zahrají v klubu Progres v rámci Prakticky relativního turné dne 13.11. 2010. Kapacita omezena, doporučujeme koupit si lístky v předprodeji v klubu, vždy před začátkem akce.

Xindl X přichází po dvou letech od svého debutu, kterého se prodalo přes 7000 ks s novým albem Praxe relativity. Album natočené pod vedením producenta Dalibora Cidlinského jr., který stojí za posledními deskami Tomáše Kluse, Daniela Landy nebo Jaromíra Nohavici si klade za cíl odhalit další hudební tváře tohoto písničkářského fenoménu, který začínal jako „rapper s kytarou“ a v mnohém nabízí ještě víc..

Textově si drží vysoko nastavenou laťku generační výpovědi debutu a hudebně překvapí svou žánrovou pestrostí, od šansonu, přes country k hard coreu a nezalekne se orientálního popu.

Na album spolupracovali kromě producenta Dalibora Cidlinského jr. i jeho bratr Jan Cidlinský, David Landštof, Vítek Petrášek, Josef Štěpánek, Martin Volák, Marek Svoboda a Olga Lounová známí ze spolupráce s Danielem Landou, Lenkou Dusilovou, Anetou Langerovou, Tomášem Klusem, Hapkou a Horáčkem nebo kapelou Druhá tráva.

Album obsahuje hity Dysgrafik a Láska v housce a nový singl Chemie.

Převzato z http://championship.cz/eshop/xindlshop/cd-xindl.html, kde si můžete i CD za pěkných 229 Kč koupit.

0
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someonePrint this page