Jste malé sdružení, klub, zájmové sdružení a nemáte se kde scházet? My máme prostor!

Letošní sezónu jsme se rozhodli otevřít se co nejvíce veřejnosti a proto nabízíme možnost využít našich klubových prostor pro jiná malá sdružení za spoluúčast na nájmu a energiích.

Nechceme a ani nemůžeme na těchto spolupracích vydělávat. Chceme v duchu klubu Progres umožnit potkávání lidí, poskytnout zázemí začínajícím umělcům, zájmovým sdružením a občansky prospěšným společenstvím.

Co nabízíme:

• útulné klubové prostory – stoly, židličky, podium, audiosoustava
  • možnost se scházet v týdnu od 8:00 do 22:00 –
  • víkendy a pátky jsou určeny pro Progres – klubový program
  • konkrétní dny a časy pro jednotlivé subjekty jsou předmětem domluvy s o.s. Filozofický klub Progres
  • klubový prostor je víceméně odhlučněn, ale pro kapely to není
  • skladový prostor je značně omezen, ale lze se domluvit

Zaujala vás tato nabídka? Tak napište na ondrej.vitecek@klubprogres.cz

KPICASA_GALLERY(Klub)