Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someonePrint this page

ala_verdi_1Hardcore není okrajový žánr, ba naopak v posledních letech nabývá na vzestupu a kapel se rodí, jako hub po dešti. Nemohli jsme si nepovšimnout talentů od nás a rádi  opět uvítáme kapelu Unaeffected Evolution u nás v klubu.

Nebyl by to Progres, kdyby nepřišel s něčím novým a proto Vám slibujem HC večírek jak má být. Přivítáme totiž spolu s kapelami UE a Killerpandou z Jičína, kapelu až z Litvy – Alaverdi.

Po koncertu v pražském Roxy bude jejich další zastávkou právě náš klub. Co o nich říci? Lepší než slova bude, když se kouknete  na jejich  MySpace, stojí to za to.

Nejlépe Alaverdi vystihuje jejich motto  z MySpace:

Existuje mnoho utrpení v dnešním světě. Podívali jsme se kolem sebe a neviděli jsme nic dobrého, nic konstruktivního. A to je důvod, proč jsme začali vytvářet hudbu v opuštěné ocelárně nedaleko Vilniusu. Chtěli jsme, aby se začal měnit svět kolem nás, a to zasláním signálu radosti a šíří pozitivní vibrace jógy a vegetariánství. Po celé Evropě cestujeme s touto zprávou a naší hudbou. Chceme to změnit. Hraním mantracore hudby.

To znamená prostě znamená  přiliv pozitivní energie přes vaše bubínky přímo do vás.

Kdy? 16.10. UE, Alaverdi, Killerpanda – 19:00

ala_verdi_1 HC – UE, Alaverdi, Killerpanda

| Facebook událost | ical | 80 Kč

0
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someonePrint this page