Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Naše občanské sdružení získalo darem piáno. Pomozte nám sehnat prostředky na jeho renovaci a první naladění. Stačí opravdu málo.

Piáno poté bude sloužit jako stálý inventář klubu Progres. Kdo ví, možná si potom pozveme i ty Psí vojáky…

Sponzoringový rámec zajišťuje služba Nakopni.mě –  http://www.nakopni.me

 

Možnost investic končí 30.11.2012.
Požadovaná celková částka je minimálně 3 500,- Kč. Pokud se tato částka do konce listopadu nevybere, všechny dary se vrací.

O službě nakopni.me – http://www.nakopni.me/caste-dotazy


Klub Progres je provozován neziskovou organizací, občanským sdružením Filozofický klub Progres o.s. Stojí čistě na nekomerčních základech podpořených dobrovolnickou prací členů sdružení a jeho přátel.

Naše motto je pomáhat začínajícím umělcům, rozšiřovat kulturní rozhled návštěvníků, nabídnout možnost alternativního využití volného času v nekuřáckém klubovém prostředí s technickým zázemím pro hudbu, divadlo, projekce, workshopy.

Program klubu nabízí v sezóně každou sobotu hudební koncert, divadelní či filmové představení, videoprojekcí či workshop. Pod jeho střechou se tak konají vystoupení studentů středních i vysokých škol převážně z Libereckého kraje. Ti se angažují v úlohách hudebníků, divadelníků, básníků či amatérských filmařů. Zve také profesionální umělce, kteří tak mohou nejen obohatit umělecký rozhled diváků, ale zároveň s nimi mohou mladí a nadšení amatéři svou tvorbu zkonfrontovat a inspirovat se.

Více o nás se dočtete na http://www.klubprogres.cz/.

 

0
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someonePrint this page