Přes prázdniny klub nezahálel, podařilo se mu mimo jiné vybrat logo klubu či uzavřít propagační spolupráci s Tao čajovnou.  Na našich plakátech tak uvidíte i program čajovny. Počet fanoušku na Facebooku překonal 250 a proběhl redesign stránek.  Novou sezónu začínáme tedy 3. října  s kapelou, českolipskou legendou, Lingers.

Lingers nemusíme snad ani českolipskému posluchači představovat, ale přece, zopakujme si pár faktů o této formaci.

Tahle kapela vznikla v roce 1993 a  na svém kontě má 2 desky, ale co je nejdůležitější, teď vydává  novou.  V současné době hraje ve složení: Petr Los, Arnošt Sameš, Tomáš Hoskovec , David Singer a František Kuchař.

LINGERS

Ti, co byli na Všudybudu jistě potvrdí, jakou energii tato kapela dokáže poslat prostorem.

WWW stránky kapely: http://www.lingers.cz/

KDY? 3.10. LINGERS -19:00

Otvírání nové sezóny s Lingers.
Facebook událost | ical | 60 Kč