ddm_libertinDům dětí a mládeže Libertin patří k nejůspěšnějším subjektům volnočasových a zájmových aktivit  dětí, mládeže i dospělých na českolipsku. Každý rok otevírá desítky kroužků, zajmových klubů, pořadá jednorázové akce pro děti, letní tábory. Nabízí tak stovkám českolipanů smysluplné využití volného času a rozvoj talentu v mnoha oblastech.

V DDM Libertin se můžete naučit modelařit, rybařit, tančit, sochařit, hrát na hudební nástroj, fotit, učit jazyky, horolezit, cvičit Taj-Či a mnoho dalších aktivit. To vše pod dohledem kvalifikovaných lektorů, které práce s dětmi a mládeží především baví. V nabídce jsou koružky i pro ty nejmenší, předškolní děti.

Pokud i Vy stále váháte, zda Vám nebo Vašim dětem má DDM Libertin co nabídnout, můžete se přesvědčit na vlastní oči dne 1.9.2009 na „Dni Otevřených dveří“. V úterý od 9 do 18 hodin si můžete přijít prohlédnout klubovny DDM Libertin, informovat se o zájmových útvarech pro školní rok 2009/2010 a zároveň sebe nebo své děti do některého kroužku přihlásit.

Více info na: http://libertin.cz/

Klub Progres děkuje DDM Libertin a všem jejím zaměstancům za skvělou spolupráci v minulé sezóně.