Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someonePrint this page

logonapohledChcete přispět ke zlepšení životních podmínek lidí v zemi 3. světa? Zajímá Vás oblast rozvojového vzdělávání či výuky cizích jazyků? Chtěli byste si zkusit pomáhat ve skupině, fungovat jako komunita? Chtěli byste podpořit unikátní projekt a úsilí mladých lidí, jež chtějí světu přinést alternativu ke konzumnímu způsobu života? Zajímá Vás indiánská kultura, kouzlo komunit či Mexiko?

Připojte se do vysílací komunity či se staňte sami dobrovolníkem.

Více info na http://www.communityinspiration.com/indexcz.htm

  • Podaří-li se získat pro dobrovolníka dostatečnou podporu (alespoň 30 členů vysílající komunity), zúčastní se třítýdenního školení a následně bude vyslán do partnerské indiánské komunity. Vysílající komunita začíná s finanční podporou – trvalý příkaz k úhradě. (srpen 09)
  • V průběhu celé své mise bude dobrovolník pomocí internetu podávat intenzivní zpětnou vazbu a bude zprostředkovávat kontakt mezi oběma zapojenými komunitami. (září 2009 – březen 2010)
  • Po návratu uspořádá dobrovolník ve spolupráci s CI přednášku a setkání se členy vysílající komunity, kde odprezentuje a zhodnotí svoji mexickou misi a společně dosažené výsledky. (duben 2010)

Čeráno ze zdrojů:  http://www.communityinspiration.com/indexcz.htm ,  http://www.facebook.com/profile.php?id=1827370693&ref=ts

0
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someonePrint this page