Jistě se divíte, že nejsou vypsány žádné nové akce v prostředí klubu. Nebojte se, fungujeme dál. Spolu s názvem se však v minulém roce změnilo i naše fungování.

Zapsaný spolek Progres již nebude zavřený ve svém klubovém prostoru, ale bude se snažit co nejvíce dostat mezi vás do venkovního či většího prostoru pro oslovení většího publika a zajištění lepšího komfortu pro jeho příznivce. Soustředíme se na méně akcí s náročnější přípravou, avšak pro větší publikum s lepšími podmínkami pro interprety i návštěvníky.

Takže dál se určitě můžete těšit na festivaly, letní kino, ale nově i na Tančírnu a další projekty.

Držte nám palce, nekončíme!