Kuchař Kittchen nominovaný na cenu Vinyla jako objev roku 2011, pravděpodobně pracuje jako kuchař v hotelu u Máchova jezera a žije v Doksech. Rád krájí zeleninu a kouká na katastrofické filmy. Kromě toho sbírá zvuky a z těch pak skládá písničky. Na jaře roku 2011 takhle poskládal kuchyňské album MENU, které vyšlo u labelu Červený kůň na vinylové desce. (www.kittchen.cz)

je dvoučlenná kapela, sestávající z houslistky a zpěvačky Veroniky Linhartové, která má zkušenosti například s hraním po boku Jarka Nohavici a také je členkou symfonického orchestru pražské konzervatoře, který v minulém roce zahajoval Pražské jaro a Ondřeje Mataje, zpěváka, kytaristy a herce, který již delší dobu brázdí českou folkovou scénou a má za sebou několik sólových EP, hraní v televizních seriálech (Například 3+1 s Miroslavem Donutilem), či hostování v divadle Na Zábradlí (hry Česká válka a Asanace).

Tyto dva zcela odlišné charaktery se jednoho večera náhodně sešli v jednom pražském baru, druhý den už spolu stáli na pódiu a hráli svůj první koncert. Jedním z jejich posledních počinů je nahrávka Do čista, na které spolupracovali s tajemným kuchařem Kittchenem, který písni vtiskl svůj charakteristický punkový zvuk. (www.bandzone.cz/27)

9.3. 2012 – pátek – 19:00

Facebook událost: http://www.facebook.com/events/282856641779233/