Se začínající kulturní sezónou 2015/2016 jsme se rozhodli rozšířit nabídku klubu o pomoc všem začínajícím divadelním uskupením na Českolipsku… a nejen jim.

Nabízíme možnost zkoušení v prostorách klubu Progres. V klubu jsou základní divadelní světla, pódium, ozvučení. Pódium je potaženo kobercem. V současně době klub využívá ke zkoušení improvizační skupina Progresky, nepravidelně Divadelní klub Jirásek a ochotníci z Boru N.O.P.O.Ď..

Klub je možno využít i k projekcím, prezentacím a workshopům.  Vše za ceny nákladů na údržbu a vytopení prostor.

Pokud by vás napadlo další využití, spojte se s námi a dejte nám vědět. Jsme tu s vámi již 11 let a dokážeme vám i poradit v začátcích, potřebujete jen chuť a nadšení.

Kontakt na info@klubprogres.cz

nebo taky Ondřej / 724 212 371 / ondrej.vitecek (na) gmail.com