Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Semifinalisté soutěže Česko Slovensko má talent Metal Kidz, či českolipská Obří broskev zahrají tuto sobotu ve Staré Lípě v rámci Festivalu Papírových mužů.

Tuto sobotu, tedy 26. března 2011 se v prostorách bývalého Clubu 2000 odehraje hudební dýchánek v režii kapely Papír sklo plasty, která si sezvala na mini festival zajímavé a atraktivní hosty.

V 18:00 festival zahájí Metal Kidz, semifinalisté televizní soutěže Česko Slovensko má talent. Rodinná kapela s šestiletým bubeníkem a devítiletou kytaristkou a zpěvačkou hrají písně nejen z repertoáru hard-rockových legend, nýbrž i repertoár vlastní.

Druhým zajímavým hostem jsou českolipští hudebníci z kapely Obří broskev, kteří se na místo činu vrací po 7 letech. Odehráli zde spousty legendárních koncertů, a i proto zvolili variantu vystoupení v okleštěné sestavě bez dechů, tak jak v Clubu 2000 hrávali kdysi dávno. Kapela zahraje písně nejen z nového alba Sever, ale zároveň udělá průřez celou svou dosavadní tvorbou.

Zemitější a syrovější hudební zážitek zprostředkují hosté z Prahy, rock’n’roll grungeová kapela Broum Band.

Dále zahrají českolipští Papír sklo plasty a skočná kapela z Provodína Worvanis. Příjemné prostředí akce dotvoří i českolipská Tao čajovna.

Prostor je pro návštěvníky otevřen již v 17:00 a vstupné je 80,-.

Pokud jste doposud zrekonstruovaný sál restaurace Stará Lípa nenavštívili, učiňte tak tuto sobotu. Stojí to za to.

Článek převzat z http://www.i-noviny.cz/hudba/hudebni-seslost-ve-stare-lipe

0
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someonePrint this page