Improvizační zápas s pražským klubem, který přijede pouze v ženském osazení. Z toho vyplývá, že českolipský tým bude v zastoupení pouze pánském. Jak dopadne souboj mezi oběma týmy můžete rozhodnout právě vy. Přijďte, bodujte a pobavte se.

KL.I.KA aka Klamovští improvizační kaskadéři jsou jeden z prvních středoškolských týmů, kterým prošlo mnoho zkušených improvizátorů pod vedením Hanky Patrasové, Hanky Malaníkové a nyní Ládi Kardy (Just!Impro). Protože se v týmu už nachází pokročilí improvizátoři, stalo se z tréninků místo pro experiment. Zkouší tak kloubit improvizaci s různými divadelními žánry a styly (site-specific, kjogen, fyzické básnictví, práce s loutkou apod.).

Příspěvek na cestovní náklady – 80,- Kč