Navlečte se do masek | vyražte s námi do ulic | tancujte | veselte se | občerstvěte se | to vše spolu s dalšími, kteří mají rádi veselí v ulicích.

Před rokem a jedním měsícem jeden smutný prohlásil, proč není masopustní veselí v České Lípě a oslovil Farní charitu Česká Lípa. Ta po své zkušenosti s organizováním Tříkrálového průvodu řekla ZUŠ Česká Lípa, protože má mezi sebou šikovné hudebníky, a DDM Libertin, jelikož mají krásné masky, a společně řekli ANO, uděláme jej.

Společně se sejdeme na náměstí TGM, převezmeme klíče od města, abychom si mohli následující hodinu dělat, co chceme, a za zvuků nástrojů budeme tančit ulicemi a necháme se občerstvovat od hostinských, pekáren a dalších.

Pojďte s námi. Vezměte masky a vyražte s námi.