Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Tři hvězdy hudební scény v jeden večer

Hudební akce měsíce října můžou být pro někoho samostatné koncerty Tří sester, Mandrage, Linky, akustických No Name či oslavy 10 let punkrockové kapely Pupíček. V klubu Progres se však během jednoho večera sejdou na jednom pódiu hned tři jména, o nichž pozornější posluchači již několik let slýchávají v médiích či dokonce s nadšením očekávají jejich nová alba.

Loňský držitel ceny Anděl v kategorii alternativa, postapokalyptický, industriální maskovaný písničkář Kittchen pocházející z Doks, ústecká rocková ikona, kapela Houpací koně, která se díky svému sedmému albu Everesta z loňského roku dostala do širšího posluchačského povědomí a patří jim hlavní časy na hudebních festivalech, které to myslí s hudbou vážně (Beseda u bigbítu, Banát), a taktéž obsazovala první příčky všemožných anket. V neposlední řadě je to košická kapela Kolowrat, která loňského roku vydala jednu z nejsilnějších desek s generační výpovědí v Československých luzích a hájích Pobiť sa/utiecť.

Koncert tří kapel, při čemž by každá zvlášť vydala na samostatný plnohodnotný program, se bude nést jak v melancholických notách podzimu, tak i ve špíně kytar a silných textů.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someonePrint this page