První noční procházku českolipskými ulicemi spojenou s hranými příběhy připravuje na pátek 2. září pro děti i dospělé město Česká Lípa. Určitě si ji nenechte ujít. Bude zábavná, dobrodružná i poučná. Sraz účastníků je u židovského hřbitova ve 20.30 hodin.

Sraz bude na Střelnici u osvětleného židovského hřbitova. Potom se všichni vydají do městského parku k altánku, odkud je v roli průvodce povede Bílá paní až do cíle, na vodní hrad Lipý.

Na trase bude několik dalších zastavení a na každém z nich ochotníci z divadelního klubu Nopoď a klubu Progres sehrají krátký příběh či výjev z historie či pověsti, která se váže k danému místu.