maly_princDivadelní představení v klubu má vždy příjemnou atmosféru a nedostatky, které tento specifický prostor skýtá, se při představení mění v přednosti.

Fungující šatna, prostor pro 50 sedících, blízkost  jeviště, to vše dává představením v klubu punc originality a i v malém počtu diváků se hercům hraje dobře.

Na začátek sezóny 2009/2010 jsme pro Vás připravili  představení Malý princ v podání divadelního spolku Šumafuk. Jak už sám název napovídá, jde o divadelní adaptaci stejnojmenného románu pana Exupéryho.

Kdy? 10.10. „Malý Princ“, divadlo Šumafuk- 20:00

Divadelní dramatizace Malého prince od A.de S. Exupéry.

| Facebook událost | ical | 60 Kč