progres_kvety_broskev_200Tak a je to tady Vánoce se blíží nezadržitelným tempem a klub bude nadělovat a to hned několirát.

Začneme už 19. 12. , kdy k nám zavítají kapely Květy a Obří broskev. Obojí patří k tomu nejlepšímu na tzv. alternativní scéně. Já osobně nerozděluji moc scénu na alternativní a ten zbytek, ale na tzv. živou a mrtvou scénu  (aniž bych se tím chtěl někoho dotknout). Tak to je ten druhý dáreček.

Ten první dáreček bude workshop sítotiskové skupiny SAMOSETO. „Co to je?“, ptáte se. Prostě přijdete na koncert, ne v 19:00, ale ve už v 16:00 a odměnou Vám bude možnost si nechat potisknout donesené či na místě zakoupené tričko nápaditými motivy z dílny SAMOSETO. Natisknout si budete moci i motivy s logem klubu Progres či speciální motiv inspirovaný tímto koncertem, touto minitour – „Květy obří broskve„.

A to už se dostávám ke třetímu dárečku a ten je opravdu takřka pod stromeček (možná tak opravdu rodinu po návratu opravdu překvapíte). Ano, ano, je tu zimní verze Všudybudu – Vánoční Všudybud s pořadovým číslem 4, který se bude konat nově v klubu Bonver, bývalé tři devítky (prostě takovej ten dům u parkoviště u hradu) dne 23.12.09.

Na Vánočnímm Všudybudu uslyšíte převážně účastníky soutěže RGM Live Space, resp. jejich vítěze, finalisty ale i mladou kapelku, která do soutežních vod teprve nakoukla a nevedla si vůbec špatně. O kom že to mluvím?

Přeci o kapelách The Roads, LUS3 a DOOWHENBLADE.

Více informací na nové webovce- Všudybud.cz