ARCHIV AKCÍ 2009 -2014

2014

Divadlo: ČTYŘI TVÁŘE PRO VRAHA (ÚNOS Liberec) Dub 5 19:00
ZRNÍ Dub 4 20:00
DVA / NIPOMO TOUR Bře 29 19:00
MARA JADE / MOROKWENGU Bře 28 19:00
IMPROTYJÁTR #15 Progresky vs Progresky Bře 23 17:00
BEN BARRITT Bře 15 19:00
LKP JAM SESSION #3 Bře 7 20:00
Masopustní průvod Bře 4 16:00
Divadlo: J. RUDIŠ: PANKÁČI NA BALTU (DIVADLO D21) – ZRUŠENO Bře 1 19:30
Improtyjátr Úno 23 18:00
Workshop: PAPÍROVÉ HLAVY NA MASOPUSTNÍ PRŮVOD V ČESKÉ LÍPĚ Úno 16 14:00
Květy Úno 14 20:00
Koncert: THE MOONSHINE HOWLERS & Úno 8 18:00
Biorchestr Úno 1 19:00
Improtyjátr #13 Led 26 17:00

2013

Divadlo: VÁNOČNÍ IMPROTYJÁTR #2 Pro 27 18:00
Besídka: ZPÍVÁNÍ VÁNOČNÍ PÍSNĚ Pro 23 18:00
VÁNOČNÍ VŠUDYBUD 2013 Pro 21 19:00
Volnočasovka: KLUB DESKOVÝCH HER Pro 18 18:00
Unplugged Session: SCREAM OF THE LAMBS | THE VIV Pro 14 20:15
Vernisáž, aukce: KAREL H. Pro 14 19:00
ILLE, No Time To Waste Pro 7 19:00
UNAFFECTED EVOLUTION, MARA JADE, KILLERPANDA Lis 30 19:00
LISTOLET, ZHASNI Lis 29 19:00
NA SEVER OD SLUNCE (2012) Lis 27 19:00
Improtyjátr #12 Lis 23 17:00
10. NAROZENINY KLUBU PROGRES Lis 23 14:00
Klub stolních her Lis 20 18:00
GUT (D), BABUBABU Lis 16 19:00
Sítotiskový workshop / SAMOSETO Lis 16 15:00
Klub stolních her Lis 6 18:00
LKP JAM SESSION #2 Lis 2 19:00
Vernisáž: [KONTEJNERY] k světu. Lis 2 18:00
MANŽELKA ZA 50 OVCÍ (2010) Říj 30 19:00
FESTIVAL BANÁT NA PLÁTNĚ Říj 27 14:00
AUTUMN LONELY ALLEY, PERSONAL SIGNET Říj 26 19:00
Improtyjátr #11 Říj 20 19:00
VYJAKOMY | REINERO ROCKBAND (IT) | SIMPLIFY (SK) Říj 11 19:00
LKP | NO GOOD OK | THE LININGS Zář 28 19:00
Divadlo: J. RUDIŠ: PANKÁČI NA BALTU (DIVADLO D21) – Koncept Zář 27 19:30
Dokuprojekce: KE SVĚTLU (2011) Zář 25 19:00
Zahájení sezóny: IMPROTYJÁTR #10 Zář 21 19:00
Dokuprojekce: KIMČONGÍLIE (2009) Zář 11 19:00
Benefice pro Progres: AREA CORE | OTHERPARTS | KISS THE SUN Zář 7 19:00
Letní kino na hradě Lipý: Obsluhoval jsem anglického krále Srp 16 21:30
Letní kino na hradě Lipý: Milionář z chatrče Srp 15 21:30
Letní kino na hradě Lipý: Tristan a Isolda Srp 14 21:15
Letní kino na hradě Lipý: Králova řeč Srp 2 21:30
Letní kino na hradě Lipý: Muži, kteří nenávidí ženy Srp 1 21:30
Letní kino na hradě Lipý: Twilight sága: Rozbřesk 1. část Čvc 31 21:30
Všudybud Čer 8 12:00
Improtyjátr #9 Kvě 31 19:00
Inkognito | DJ Martin Matyáš Kvě 11 19:00
ČOKOVOKO, SAMCI Kvě 10 20:00
Improtyjátr #8 Dub 27 19:00
Cháska & Interpret neznámý Dub 20 19:00
Klub stolních her Dub 20 13:00
Vložte kočku & LKP Dub 13 19:00
První hoře Dub 6 19:00
Improtyjátr #7 Bře 29 19:00
Pavel Callta & The Monet & Kru-Kry Bře 23 19:00
Klub stolních her Bře 16 13:00
Archetype (UK) / Mamma Knows Best / Unaffected Evolution Bře 9 19:00
THE ROCKET DOGZ Bře 8 19:00
Květy Úno 23 19:00
Improtyjátr #6 Úno 22 19:00
Já, moje romská rodina a Woody Allen / PROMÍTEJ I TY! Úno 13 20:00
BEN BARRITT & ONDŘEJ HOMOLA Úno 9 19:00
HLAD / PROMÍTEJ I TY! Úno 6 20:00
Improtyjátr #5 Úno 2 19:00
Lednové intermezzo – dovolená Led 1 00:00

2012

Improtyjátr #4 Pro 27 19:00
Vánoční Všudybud 2012 Pro 22 19:00
THE MAGGIE’S MARSHMALLOWS | PEDRO ZAKATCHKU Pro 15 19:00
Mistr a Markétka – projekce inscenace Pro 12 20:00
Divadelní večer | JÁMA A DIVADLO | Krátké a úderné divadlo Pro 10 18:30
K. M. TICHÁ | HUSES SPRINGTOWN BEASTS Pro 8 19:00
Rock’n’rollový večírek | VEES | LKP Pro 1 18:00
Improtyjátr #3 Lis 30 19:00
Projekce filmu | GORILA | Pavel Sličný, Nejhodnější medvídci Lis 28 19:00
EVELYNNE | FLYIN’ HIGH Lis 24 19:00
DJ Battle – Dr. Solfernus vs DJ Rusvera Lis 17 20:00
THE VIV – KŘEST ALBA & LINGERS.ON Lis 3 19:00
IMPROTYJÁTR Říj 28 19:00
72 hodin pro náš kraj: Pomoc Progresu – WORKCAMP 2 Říj 13 10:00
LUCIE REDLOVÁ Říj 7 19:00
Workcamp – Příprava na sezónu Zář 22 09:00
Hanebný pancharti – Filmové léto “3×3″ na hradě Lipý Srp 17 20:30
Čelisti – Filmové léto “3×3″ na hradě Lipý Srp 16 20:30
Festival Banát Srp 16 00:00
Indiana Jones a Království křišťálové lebky – Filmové léto “3×3″ na hradě Lipý Srp 15 20:30
Edith Piaf – Filmové léto “3×3″ na hradě Lipý Srp 3 20:30
Rolling Stones / Shine a Light – Filmové léto “3×3″ na hradě Lipý Srp 2 20:30
Jesus Christ Superstar – Filmové léto “3×3″ na hradě Lipý Srp 1 20:30
Kouř – Filmové léto “3×3″ na hradě Lipý Čvc 20 20:30
Vesničko má středisková – Filmové léto “3×3″ na hradě Lipý Čvc 19 20:30
Bobule – Filmové léto “3×3″ na hradě Lipý Čvc 18 20:30

2011

 SCHWARZPRIOR & ATTITUDES / hudba Sobota, 19 listopad
 TY SYČÁCI / hudba Sobota, 12 listopad
2. VEČER PAPÍROVÝCH MUŽŮ / festival Sobota, 05 listopad
VEES & The ViV / hudba Sobota, 29 říjen
Project Duat & Progres VJs / hudba Čtvrtek, 27 říjen
PROJEKT HOLOCAUST / film Úterý, 25 říjen
THE SPANKERS / hudba Sobota, 22 říjen
BONEBROKE & PUPÍČEK / hudba Sobota, 15 říjen
WOTIENKE / hudba Pátek, 14 říjen
PRVNÍ HOŘE & Area Core / hudba Sobota, 24 září
F. R. Čech a divadlo NOPOĎ / Dívčí válka // Nutná rezervace / divadlo Sobota, 10 září
Sobota, 11 červen 2011 / Klubové prázdniny / hudba 2011
Sobota, 11 červen 2011 / Všudybud 2011 / festival 2011
Sobota, 04 červen 2011 / GOODFELLAS / M.H.D. / hudba 2011
Sobota, 28 květen 2011 / Ray Gibson / akustický koncert zpěváka The Roads / hudba 2011
Sobota, 21 květen 2011 / II. ROZÁRA FEST (open-air) / hudba 2011
Sobota, 14 květen 2011 / BIORCHESTR / hudba 2011
Sobota, 07 květen 2011 / Dokonalý zločin / hudba 2011
Sobota, 30 duben 2011 / I. Rozára Fest v Zahrádkách / hudba 2011
Sobota, 23 duben 2011 / Přátelé / hudba 2011
Sobota, 16 duben 2011 / Los Chuperos & Bonebroke / hudba 2011
Sobota, 09 duben 2011 / Swayambu / Křest CD & NVHÚ Mára a křoví / hudba 2011
Sobota, 02 duben 2011 / SuperVize & písničkář Jirka Gottlieber / Ondřej Homola _ Ptáci a lasery / hudba 2011
Sobota, 26 březen 2011 / Festival papírových mužů / hudba 2011
Sobota, 19 březen 2011 / Projekt Duat / hudba 2011
Sobota, 12 březen 2011 / The Roads ve Staré Lípě / hudba 2011
Pátek, 04 březen 2011 / Kohout plaší smrt / hudba 2011
Sobota, 26 únor 2011 / James Harries / hudba 2011
Sobota, 19 únor 2011 / Pupíček & The VIV / hudba 2011
Sobota, 12 únor 2011 / Květy / hudba 2011
Sobota, 22 leden 2011 / Lingers, Open Air / hudba 2011
Sobota, 15 leden 2011 / LizArt / Wrata wot stodoli (nové EP) / hudba 2011

2010

Vánoční Všudybud 23/12/2010 / hudba Čtvrtek, 23 prosinec
Rattle Bucket / hudba Sobota, 18 prosinec
Sobota, 11 prosinec 2010 / Obří Broskev & Ille – NOVÁ DESKA! / hudba 2010
Sobota, 04 prosinec 2010 / Sunflower Caravan / hudba 2010
Pátek, 03 prosinec 2010 / PSP – Křest alba / hudba 2010
Sobota, 27 listopad 2010 / Přátelé / hudba 2010
Sobota, 20 listopad 2010 / Budoár staré dámy & CzechOut / hudba 2010
Sobota, 13 listopad 2010 / XINDL X – Prakticky relativní tour / hudba 2010
Sobota, 06 listopad 2010 / TĚLA / hudba 2010
Pátek, 05 listopad 2010 / VEGETARIAN PARTY / hudba 2010
Sobota, 30 říjen 2010 / Večer plný sympaťáků / hudba 2010
Sobota, 23 říjen 2010 / DOORFACE & TAT & PERTHO / hudba 2010
Pátek, 22 říjen 2010 / DVA – HU tour / hudba 2010
Sobota, 16 říjen 2010 / JIŘÍ VANĚK – SEBEDRÁS / literatura 2010
Sobota, 09 říjen 2010 / FLUID CULTURE / hudba 2010
Sobota, 09 říjen 2010 / CESTA KOLEM SVĚTA ZA BŮH VÍ KOLIK DNÍ / přednáška 2010
Sobota, 02 říjen 2010 / MIKROKOKOTO / Zahájení sezóny / hudba 2010
Sobota, 22 květen 2010 / AREA & CORE LOYCA & S-F-I / hudba 2010
Pátek, 21 květen 2010 / Krteček – Divadlo Divná Bára / divadlo 2010
Sobota, 15 květen 2010 / Všezvěd 2010 / hudba 2010
Sobota, 08 květen 2010 / Láska shora / film 2010
Sobota, 01 květen 2010 / Majáles na hradě Lipý / hudba 2010
Pátek, 23 duben 2010 / Sunflower Caravan & VEES / hudba 2010
Sobota, 17 duben 2010 / Meotarový VJing s 2M / workshop 2010
Pátek, 16 duben 2010 / The Slots, CzechOut / hudba 2010
Sobota, 03 duben 2010 / the roads křest nového CD Witness / hudba 2010
Pátek, 02 duben 2010 / Rattle Bucket a Area / hudba 2010
Sobota, 27 březen 2010 / Positive a Cannibal Caffe / hudba 2010
Sobota, 27 březen 2010 / Doowhenblade – AKCE SE RUŠÍ / hudba 2010
Pátek, 19 březen 2010 / Fru Fru / hudba 2010
Pátek, 12 březen 2010 / [• REC] idivisté vol. II / film 2010
Sobota, 20 únor 2010 / No Smoking volume 3 / hudba 2010
Pátek, 22 leden 2010 / Evelynne, Shogun Tokugawa, Birds and Wolves / hudba 2010
Sobota, 16 leden 2010 / [• REC] idivisté vol. I / film 2010
Sobota, 09 leden 2010 / Dominik Kotyza & NVHÚ Mára a křoví & KaBáJa / hudba 2010

2009

 Zimní Všudybud 09 / festival Středa, 23 prosinec
Obří Broskev (Květy nebudou- nemoc) / hudba Sobota, 19 prosinec
Profesionálové, MNF – z technických důvodů odloženo / film Sobota, 12 prosinec
Kohout plaší smrt & Ropucha / hudba Pátek, 11 prosinec
Svázaná – divadlo Krvik Totr / divadlo Sobota, 05 prosinec
Workshop VJingu / workshop Sobota, 28 listopad
DVA- pásmo Meliésových filmů- Němá Lípa / hudba Sobota, 21 listopad
Křest knihy Ondřeje Landy „Japonsko tělem“ / literatura Sobota, 14 listopad
James Harries + Papír sklo plasty (Akustik Elektrik) / hudba Pátek, 13 listopad
„O divožence Liduši a hloupém sedlákovi“, MDŽ / divadlo Sobota, 07 listopad
The Roads, Niceland, Žito / hudba Sobota, 31 říjen
Záviš / hudba Sobota, 24 říjen
Muž s kinoaparátem – Magnetik, Němá Lípa / hudba Sobota, 17 říjen
UE, Alaverdi, Killerpanda / hudba Pátek, 16 říjen
„Malý Princ“, divadlo Šumafuk / divadlo Sobota, 10 říjen
LINGERS / hudba Sobota, 03 říjen
VŠUDYBUD 09 – českolipský hudební open-air festival / hudba Sobota, 13 červen
Co se na Všudybud letos nevešlo – Všezvěd 09 / hudba Sobota, 06 červen
Joe Purple & CzechOut / hudba Sobota, 30 květen
TAT, Pertho, Secret of the Darkness / hudba Sobota, 09 květen