Zapojili jsme se do této aktivity: http://www.hrajemeonaskraj.cz/aktivity/72-hodin-pro-nas-kraj/pomoc-progresu/. Projekt je pořádán organizací LOS Liberecká občanská společnost.

Občanské sdružení Filozofický klub Progres již pět let nezištně a dobrovolně provozuje v prostorách na sídlišti Špičák v České Lípě malý klubový prostor, pod jehož střechou se konají vystoupení studentů středních i vysokých škol převážně z Libereckého kraje. Ti se angažují v úlohách hudebníků, divadelníků, básníků či amatérských filmařů. O. s. Filozofický klub Progres zve také profesionální umělce, kteří tak mohou nejen obohatit umělecký rozhled diváků, ale zároveň s nimi mohou mladí a nadšení amatéři svou tvorbu zkonfrontovat a inspirovat se.

Aby se účinkující a návštěvníci cítili v klubu dobře, členové o. s. pracují v tomto měsíci ve svém volném čase na jeho zvelebení, provádějí nutné opravy prostorů, upravují venkovní předzahrádku ad.

Koordinátor: Ondřej Víteček / ondrej.vitecek@gmail.com / 724 212 371
Místo konání: Česká Lípa, Dlouhá ul.
Termín konání: Sobota 13.10. a neděle 14.10. vždy od 10.00 do 17.00
Počet účastníků: 20

Chceš se zapojit? Kontaktuj koordinátora aktivity na e-mailu info@klubprogres.cz!